Anasayfa / 1.SAYFAYA DA EKLE / HER ŞEYE RAĞMEN BAYRAMIMIZ BAYRAM OLSUN

HER ŞEYE RAĞMEN BAYRAMIMIZ BAYRAM OLSUN

Son yıllarda, özellikle son bir yılda yaşadığımız fahiş fiyat artışları dahil tüm olumsuzluklara rağmen; Kurban bayramını “düşüncelerimizin işgalden kurtarıldığı, yüreklerimizin tamir edildiği, kırgınlıkların giderildiği, dayanışmanın yoğunlaştığı, sağlıklı, neşeli, huzurlu, birlik ve beraberlik içerisinde pozitif enerjisi yoğun Müslümanlar olmamıza” vesile yaparak, “yüreğinizde ki cenneti” bulunduğunuz mekanlara taşıyalım.

Meydanı; aileleri parçalayıp insanlarımızı kısırlaştırıp, kutuplaştırarak “yer yüzünü cehenneme çevirip insan nüfusunu azaltmak isteyen” çağdaş Firavunlar, sapkınlar, arsızlar ve uğursuzlar güruhuna bırakmayalım.

Hz. İbrahim ve Hz. İsmail’in Allah’a kayıtsız şartsız teslimiyetini” çağa taşıyarak “inancı uğruna babanın oğlunu, oğlunun canını feda etmeyi göze almasını anlatan, yaşamak ve yaşatmak için ölmenin diğer adı olan KURBAN bayramının İslam aleminde hatta tüm yeryüzündeki mazlumların yılgın, bezgin, bitkin, çatık ve çaresiz çehrelerine bir umut, bir tebessüm olması düşüncesiyle” Müslümanların Kurban bayramını kutlayarak, “çağdaş Firavunlara inat; daha dürüst, sözüne sadık, kaliteli, ahlaklı, donanımlı, bilgili, aklını iyilik yolunda kullanan, sorgulayan, iyiliği kötüleri rahatsız eden Müslümanlar olabilmemiz umuduyla” sağlıklı, huzurlu ve mutlu nice bayramlar geçirmemizi diliyorum.

Ümit YURTKURAN

imzamiz

Ayrıca bunu da okuyabilirsiniz

…………………………………………………………………..……………………………………………… HEMEN BİZE YAZIN:  

İÇİMİZDEKİ SESSİZ VE ÖLÜMCÜL TEHLİKE KRONİK İNFLAMASYON (2) NEDENLERİ…

Kronik inflamasyona neden olan biyokimyasal süreçler henüz tam olarak anlaşılmamış olsa da bilinen en önemli ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir